Profesyonel Teknoloji Yardımı için Kaynaklar

Profesyonel Teknoloji Yardımı için Kaynaklar

Teknik destek genellikle alınması en zor yardım türüdür. Herkesin bir bilgisayarı var, bu da birinin onunla ilgili bir sorunu olduğu anlamına geliyor, değil mi? Ancak bazen mevcut BT hizmetinizle daha fazla zamana ve desteğe ihtiyacınız olacaktır. Neyse ki, bu hizmetler yardım etmek için burada! BT danışmanlarından akıllı telefon onarımına kadar, teknik sorununuzu hızlı bir şekilde nasıl çözeceğinizi bilen birini arıyorsanız, cevap olabilirler. İşte profesyonel teknoloji yardımı için temel kaynaklar.

 

1. Yönlendirmeler

Ağızdan ağıza, beğendiğiniz bir profesyonel bulmanın en iyi yoludur. Tanıdığınız birinin yakın zamanda bilgisayarını tamir ettirip ettirmediğini veya bir BT danışmanıyla çalışma deneyiminden keyif alıp almadığını etrafınıza sorun. İş yardımı arıyorsanız, yerel ticaret kuruluşları da harika bir kaynak olabilir.

 

2. İncelemeler

Bölgenizdeki profesyoneller için incelemelere bakın. Bu profesyonellerin işleri ve uygulamaları hakkında konuşarak kaybedecekleri hiçbir şey yoktur. İletişim kurması kolay, müşterilere nasıl davrandıkları konusunda açık ve seçenekler hakkında sizinle konuşmaya istekli bir profesyonel bulmak istiyorsunuz. Örneğin, bir bilgisayarla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, "[Bu sorun] için ne tür bir destek sağlarsınız?" ve "Bununla nasıl ilgilenmemizi önerirsiniz?" sorularını sorduğunuzdan emin olun. Bu basit sorular, müşteri hizmetleri hakkında belirli bir fikre sahip olmanız için uzmandan biraz fikir edinmenize yardımcı olabilir.

 

3. Endüstri Kaynakları

Elektronik güvenlik sistemleriyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Electronic Security Association'dan (ESA) başkasına bakmayın. ESA, sektördekilerin sürekli mesleki gelişimine kendini adamış güvenlik uzmanları ve teknoloji danışmanlarından oluşan bir organizasyondur.

 

4. En İyi Uygulamalar

İster bir bilgisayar tamircisi ister bir BT danışmanı ile uğraşıyor olun, teknolojinizi herhangi birine teslim etmeden önce sormanız gereken bazı önemli sorular vardır. Bir teknoloji tamirhanesi seçmek için bu en iyi uygulamaları ve bir BT danışmanı işe alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini gözden geçirin. Bu ipuçları, iş için doğru kişiyi bulmanıza ve bir sonraki projeniz sırasında her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamanıza yardımcı olabilir. ÖrneğinRaging Donkey Technologiesitibar yönetimi, sosyal medya yönetimi, veri analitiği ve daha fazlası gibi çevrimiçi iş araçları sunan Dallas merkezli bir pazarlama ve teknoloji danışmanlığı hizmetidir.

 

5. Süreçlerine Göz Atın

İhtiyaçlarınız için doğru profesyoneli bulmanın birçok yolu vardır. Seçtiğiniz şirketin fiyatlandırma yapısı, deneyim düzeyi ve sorununuzla başa çıkma yaklaşımı konusunda açık olduğundan emin olmak istersiniz. Süreçlerini araştırmak, durumları nasıl ele aldıkları ve sizinle adil bir şekilde çalışmaya istekli olup olmadıkları hakkında size bir fikir verecektir.

 

6. Birden Fazla Fiyat Teklifi Alın

Tıpkı teknolojinizi düzeltecek doğru kişiyi bulmak gibi, iş yerindeki sorunları çözmek söz konusu olduğunda fiyat teklifi almak da çok önemlidir. Başlangıçtan itibaren verimlilik, iletişim ve tamamlanma süresi hakkında sorularınız olmalıdır. Teklifin ayrıntılı olduğundan emin olun, böylece tam olarak ne için ödeme yaptığınızı ve ne tür bir onarım veya danışmanlık hizmeti aldığınızı bilirsiniz. Gizli ücretlere veya ekstra ücretlere şaşırmamak istersiniz!

 

Sonuç olarak, profesyonel teknoloji yardımı için en iyi kaynak hemen çevrenizde. Birçok kuruluşu başlangıç noktası olarak kullanabilirsiniz ve aramaya başlamak için harika bir yer bulmak, etrafa sormak kadar basit olabilir. BT veya diğer hizmetlerle ilgili ihtiyacınız olan yardımı almanın bir yolunu arıyorsanız, arkadaşlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan gelen tavsiyelere her zaman güvenebilirsiniz. İşletme dizinlerinden, sektöre özel kuruluşlardan ve saygın şirketlerden gelen yorumları incelemek, aradığınızı bütçenize uygun bir fiyata bulmanıza yardımcı olabilir.

DİĞER BLOG / DUYURU